سرپرست فرمانداری ویژه بروجرد خبر داد:

 

علی کورانی فر
 
بروجرد - سرپرست فرمانداری ویژه بروجرد از راه اندازی مجدد کارخانه زاگرس خودرو در آینده ای نزدیک در بخش اشترینان خبر داد.

به گزارش خبرنگار  مهر، علی کورانی فر ظهر پنجشنبه در جلسه شورای اداری بخش اشترینان با اشاره به اشتغال زایی و بکارگیری نیروهای بومی در سطح شهرستان بروجرد اظهار داشت: بکار گیری نیروهای فارغ التحصیل و بومی سبب افزایش بهره وری و سرعت کار و همچنین پیشرفت درهمه زمینه ها خواهد شد و هدف این است با راه اندازی مجدد کارخانه زاگرس خودرو بروجرد از نیرو های بومی این منطقه استفاده شود.

وی افزود: مشکلات مردم بر دوش مدیران است و مدیران وظیفه دارند تا در رفع و حل مشکلات از هیچ کوششی دریغ و کوتاهی نکنند زیرا هر مسئولیتی اول و آخری دارد و چه خوب است که در راه خدمت به مردم کارنامه های درخشانی از خود به جا گذاریم.

سرپرست فرمانداری ویژه بروجرد یادآور شد: مدیران نسبت به مسائل کاری خود باید نقشه و راه کار داشته باشند و برنامه محوری را در دستور کار خود قرار دهند و به مسائل روز آشنایی کامل داشته تا در برخورد به مشکلات به راحتی بتوانند راه حل مناسبی را انتخاب نمایند.

کورانی فر خوش رفتاری، خوشرویی و توانمندی را از مهمترین معقوله های مدیریت اسلامی برشمرد و افزود: یک شخص دیر یا زود مجبور خواهد شد که پست خود را به دیگری واگذار کند پس بهتر است با حفظ توانمندی و تلاش در راستای باز کردن گره از کار مردم از هیچ کوشش و تلاشی دریغ نکند زیرا زندگی خوب حق عامه مردم به شمار می رود.

وی با اشاره به وجود ۲۰۰ شهید در بخش اشترینان افزود: برای رفاه حال مردم شهید پرور و خداجوی این منظقه در آینده نزدیک تمامی ادارات را موظف خواهیم نمود تا با ایجاد یک شعبه در اینجا از رفت و آمد مردم به ادارات شهرستان بروجرد کاسته شود.

سرپرست فرمانداری ویژه بروجرد همچنین از تجهیز بیمارستان و اضافه شدن کادر درمانی در این بخش خبر داد و افزود: مصوبات شورای برنامه ریزی سال گذشته تا حدودی انجام و در حال پیگیری است و ساماندهی قبور شهدای گمنام هم با ارائه طرحی از سوی شهرداری در ردیف بودجه قرار خواهد گرفت.

کورانی فر اظهار داشت: بخش اشترینان به عنوان ورودی استان لرستان از سمت غرب کشور همواره مورد توجه بوده و هست و مبلمان شهری این منطقه با در نظر گرفته شدن بودجه لازم ساخت و ساز خواهد شد.

وی افزود: در دیدار اخیر استاندار لرستان با ریاست محترم جمهوری در بحث اشتغالزایی لرستان، نگاه ویژه ای به این استان محروم شده است و ما نیز بعنوان خادم مردم تلاش می کنیم که سهم بیشتری از اعتبارات را برای شهرستان و بخش های تابع جذب نماییم زیرا در بروجرد شرایط کار مهیا است و مدیران دستگاه های اجرایی نیاز است تا از هیچ تلاشی در زمینه همکاری و رفع مشکلات دریغ نکرده و همواره در جنب و جوش برای رفع مشکلات مردم باشند.

منبع : سایت جامع اشترینان 91 |کارخانه «زاگرس خودرو» بروجرد به زودی دوباره راه اندازی می شود
برچسب ها : بروجرد ,مردم ,مشکلات ,افزود ,ویژه ,فرمانداری ,سرپرست فرمانداری ,ویژه بروجرد ,فرمانداری ویژه ,اظهار داشت ,مشکلات مردم ,کارخانه زاگرس خودرو ,مجدد